Angielski dla dzieci

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to właśnie w naszej Akademii Nauki dzieci będą mogły korzystać z wyselekcjonowanych i bardzo skutecznych metod nauki języka angielskiego.

Od roku 1999 uczymy języka angielskiego indywidualnie i grupowo. Bogactwo doświadczeń i obserwacji pozwalają nam zweryfikować dostępne na rynku możliwości nauki języka i zaproponować Państwu bardzo skuteczne i przyjemne programy.

Zależnie od wieku dziecka zapraszamy do grup:

 • 2-7 lat Teddy Eddie
 • 8 lat i więcej English Success
 • egzamin 8-klasisty
 • młodzież i dorośli (angielski ogólny i biznesowy)

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.


Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Zapraszamy na zajęcia otwarte. Zapisz się tutaj: https://forms.gle/vH2inbrTXeSCRY4t6

Więcej o metodzie na http://edubears.pl

English Success to kurs angielskiego wspomagający naukę w szkole, ale przede wszystkim komunikacja w języku obcym w bardzo motywujących do mówienia sytuacjach.

Nasi uczniowie podróżują po świecie, regularnie odwiedzają laboratoria naukowe, piszą listy do przyjaciół i nagrywają reportaże ze swoich zajęć, zainteresowań, itp. Wszystko w języku angielskim!

Postać przewodnia Papuga Norton pomaga młodszym dzieciom pokonać nieśmiałość i uwielbia gadać z dzieciakami! Jedyny warunek porozumienia to – używanie angielskiego Norton, niestety nie potrafi mówić po polsku…

Program obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do szkoły w danej klasie, jak również ogrom dodatkowego języka w praktycznych kontekstach i sytuacjach życiowych. Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na licznych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach. Kurs wzbogacony technikami zapamiętywania i efektywnej nauki, mindmappingiem, autoprezentacją i pracą nad pokonywaniem blokad emocjonalnych w kierunku budowania pewności siebie i śmiałości w używaniu języka obcego.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku szkolnym, a przede wszystkim kochający dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Zazwyczaj nasi lektorzy są jednocześnie trenerami Akademii Nauki, czyli świetnie potrafią zachęcać dzieci do efektywnej nauki.

Bardzo ważnym aspektem naszych programów jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po zajęciach na temat przerabianego materiału, regularne maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

W zależności od umiejętności językowych i wieku proponujemy konkretne ścieżki nauki:

 • dla dzieci, które ukończyły program Teddy Eddie School kurs Brainy,
 • dla dzieci po tradycyjnych kursach językowych program Incredible English,
 • zajęcia indywidualne według ustalonego programu.

Więcej o podręcznikach bazowych 

Brainy to pięciopoziomowa seria podręczników, przygotowana specjalnie dla klas 4‒8. Rzetelnie realizuje założenia nowej podstawy programowej, przygotowując uczniów do nowego egzaminu ósmoklasisty.

Seria Brainy została oparta na zasadzie spiralności – nowy materiał wprowadzany jest z zastosowaniem wyłącznie znanych struktur i słówek. Klarowny podział na lekcje gramatyczne i leksykalne oraz przejrzyste tabele gramatyczne ułatwią uczniom przyswojenie nowego materiału. Ćwiczenia utrwalające i liczne powtórki, m.in. Quick checkTrain your brain – strony z ciekawymi zagadkami logicznymi, grami planszowymi czy zadaniami matematycznymi – pomogą uczniom jeszcze lepiej przyswoić nowy materiał. Unit summaries w Książce ucznia oraz obszerny Zeszyt ćwiczeń z dodatkowymi 18 stronami zadań sprawdzających stopień opanowania materiału przyswojonego od początku nauki przygotują uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Warto wiedzieć

 • Nagrania do Książki ucznia znajdują się w Strefie ucznia
 • Do obszernego Zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod dostępu do Student’s Practice Kit online
 • Dodatkowy komponent kursu – Zeszyt do języka angielskiego – zawiera wszystkie zadania do uzupełnienia z Książki ucznia, co pozwoli zaoszczędzić czas zarówno ucznia, jak i nauczyciela.
 • Teaching Notes znajduje się ponad 500 zadań dodatkowych, które pomogą uczniom przyswoić nowy materiał.

Incredible English 

“Jeśli umysł jest pobudzony i robi coś z przyjemnością, wtedy uczymy się więcej. Jeśli coś jest zbyt proste to nam ucieka, ale jeśli jest wymagające, wtedy to pamiętamy.”

Tak właśnie uważa autorka kursu, Sarah Philips. Każde ćwiczenie w Incredible English jest skonstruowane tak, aby prowokować umysł do myślenia, a jednocześnie rozbudzać pasję do nauki angielskiego.

Dzięki odpowiednio dobranemu poziomowi trudności, materiał zawarty w ćwiczeniach pozostaje uczniom w pamięci.

Incredible English łączy naukę języka z nauką innych umiejętności, takich jak na przykład współpraca. Piosenki uczą dzieci zachowywać się w towarzystwie, natomiast lekcje międzyprzedmiotowe umożliwiają naukę elementów innych przedmiotów. Na płycie DVD znajdują się dodatkowe materiały do prowadzenia lekcji międzyprzedmiotowych.

Bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela zawiera wszystko, czego potrzebuje nauczyciel, aby lekcja była w pełni interaktywna i ekscytująca dla uczniów. Zestaw zawiera między innymi pacynkę – kolorowego tukana o imieniu Norton, Materiały do powielania z dodatkowymi ćwiczeniami oraz jedyny w swoim rodzaju plakat.

Zróżnicowane ćwiczenia, materiały oraz wykorzystanie różnorodnych metod nauczania sprawią, że kurs spodoba się każdemu uczniowi, niezależnie od stylu uczenia się.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na lekcje pokazowe oraz do grup pod tel. 795 544 220.

Zarezerwuj miejsce na lekcje pokazową https://forms.gle/vH2inbrTXeSCRY4t6

Akademia Nauki Ostrowiec Świętokrzyski
os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
e-mail: akademiaostrowiec@gmail.com
tel.: 795 544 220
poniedziałek – piątek: 16.00 – 18.00

realizacja: dwarazy.com